Yoshy Eren Cemre FanLarının Bulusma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Popüler Kızların[Eren-Cemre-Yoshy] Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Arda bu göreve yakışacaktır"

2 posters
YazarMesaj
cemr[E]lif
Yayın Yönetmeni
Yayın Yönetmeni
cemr[E]lif

Ruh hali : "Arda bu göreve yakışacaktır" Bolunm10

"Arda bu göreve yakışacaktır" Empty
MesajKonu: "Arda bu göreve yakışacaktır"   "Arda bu göreve yakışacaktır" Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:21 pm

Futbolcularımızdan Uğur Uçar ve Volkan Yaman, Galatasaray’ın kamp yaptığı Bochum’da, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Futbolcularımızdan Uğur Uçar ve Volkan Yaman, Galatasaray'ın kamp yaptığı Bochum'da, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Uğur Uçar, bu kampın kendisi için iyi geçtiğini belirterek; “Yoğun tempoda çalışıyorum. Oynadığım maçlar iyi bir hazırlık dönemi geçirmeme neden oluyor.” dedi.

Uğur, Frank Rijkaard'ın oyun sistemi ile ilgili olarak, “Hocanın oynattığı sistem benim istediğim sistem. Bizim daha çok atağa çıkmamızı gerektiren bir sistem. Hocamız görev verirse oynarım.” dedi.

Arda'nın kaptanlığı içinse Uğur, “Arda bu görevi en iyi yapacak oyunculardan biri. Artık Arda, takımımızın yeni lideri. Takım olarak bizimle konuştu. Biz yaş grubu olarak saygı göstereceğiz. O da büyükleri ile fikir alış verişi içinde olacaktır.” diye konuştu.

Volkan Yaman ise yoğun bir tempoda çalıştıklarını ifade ederek, “Ağır olmasına rağmen, idmanlardan keyif alıyoruz. Geçen yıla göre fiziksel olarak daha güçlü hissediyorum. Rekabet olacak.” diye konuştu.

Oyun sistemi üzerine değerlendirmede bulunan Volkan, “Atağa katılmamızı istiyor hocamız. Bizim için değişik bir sistem. Daha önce 4-4-2 oynuyordum. İyi bir sistem. İnşallah başarılı oluruz” şeklinde konuştu.

Son olarak Arda'nın kaptanlığı hakkında değerlendirmede bulunan Volkan Yaman, “Arda kardeşimize bu görev yakışacaktır. Sahada da kendini ispatladı. Hayırlı olsun. Uzun yıllar kaptanlık yapar umarım” dedi.
http://www.tripkolicfan.1forum.biz
iLyda *
Admin
Admin
iLyda *

Ruh hali : "Arda bu göreve yakışacaktır" Geveze10

MesajKonu: Geri: "Arda bu göreve yakışacaktır"   "Arda bu göreve yakışacaktır" Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:26 pm

TeşekkürLer.
cemr[E]lif
Yayın Yönetmeni
Yayın Yönetmeni
cemr[E]lif

Ruh hali : "Arda bu göreve yakışacaktır" Bolunm10

MesajKonu: Geri: "Arda bu göreve yakışacaktır"   "Arda bu göreve yakışacaktır" Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 12:49 pm

Önemsiz
http://www.tripkolicfan.1forum.biz

"Arda bu göreve yakışacaktır"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-